O nas

Sklep E-święta jest młodym, nowo powstałym sklepem. Marką, która z każdym miesiącem chce się z Wami i dla Was rozwijać, aby każdy dzień był dla Nas wszystkich świętowany  z radością.

E-święta powstały z uwielbienia do Świąt. Kto jednak wie, że święta mamy każdego dnia?

Tak święta są codziennie, a świętujemy przede wszystkim te kilka najważniejszych w roku, które każdy z Nas dobrze zna.

Świętujemy każdego dnia i każdego dnia będziemy Wam o tych świętach opowiadać, abyście każdy dzień odbierali jak ten jedyny, wyjątkowy dzień w roku.

Dzięki temu, każdego dnia będziecie na bieżąco z danym świętem i będziecie mogli robić sobie wzajemnie prezenty nie tylko kilka razy do roku.

Mimo, że sklep jest młody, to z każdym miesiącem – dzięki Wam i dla Was – będą pojawiać się w Nim nowe produkty i będą coraz bardziej dostosowywane do Waszych potrzeb i oczekiwań, aby w każdym roku zapewnić Wam nowe możliwości zrobienia świątecznej niespodzianki swoim bliskim.

Zamysłem sklepu jest jednak nie tylko sprzedaż produktów, która ze sklepem się wiąże. Chcielibyśmy, abyście tworzyli z Nami społeczność e-świąt!

Szukajcie Nas na Instagramie i facebooku - lajkujcie i obserwujcie  Nasze profile.

Dzięki temu będziecie mogli pochwalić się swoim zakupem, bo każde zdjęcie, które do Nas wyślecie będzie przez Nas opublikowane na Naszych stronach, z oznaczeniem Waszego profilu.

Wystarczy, że podeślecie do Nas zdjęcie, na którym pochwalicie się na jaką okazję produkty zostały zakupione w Naszym sklepie i do kogo skierowane. Zdjęcia będziemy publikować na naszych stronach, abyście również i Wy inspirowali innych do świętowania życia każdego dnia.

To tylko jedna z niespodzianek, którą dla Was szykujemy.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Nami będziecie tworzyć e-święta i wspólnie z Nami będziecie się świątecznie rozwijać.

Zrobimy wszystko, aby stale się ulepszać i proponować Wam bogatą gamę produktów do wyboru.

Twórzcie z Nami Świąteczne Imperium :)

Przewidywany czas dostawy to 7-14 dni roboczych

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów